Полегшення дихання при сезонній алергії

Від різних проявів алергії потерпає вже третина українців, з них половина страждає від цвітіння рослин. Для кожної геологічної зони є свої алергени. Що стосується України, то тут частіше за все зустрічається пилок, особливо берези, амброзії і полину. Після весняного загострення починається літнє. Нині, тобто від червня до початку серпня триває опилення злакових трав (тимофіївка, жито, костриця).

Також небезпека може йти і від газонної трави, яку висаджують біля приватних будинків (грястиця, тонконіг, костриця). Цей сезон вже розпочався, і дуже багато людей страждають від алергії на зазначені компоненти.

Як пом’якшити симптоми?
Для того щоб хоч якось пом’якшити реакцію організму в цей період, потрібно використовувати спреї на основі морської очищеної води. Робити вологе прибирання будинку і намагатися не виходити в розпал дня на вулицю.

Засіб на основі ФІТОРу FITORINOS з морською сіллю зменшує набряк слизової оболонки носових ходів, покращує дихання, сприяє зволоженню і очищенню слизової оболонки носа від пилу та алергенів.

Як боротися?
Після ремісії обов’язково потрібно звернутися до лікаря і зробити шкірні проби і тільки після того як фахівець встановить алергени, можна провести специфічну імунотерапію, спрямовану на механізм виникнення алергічної реакції.

В розпал сезону алергії сучасний, ефективний та безпечний засіб на основі ФІТОРу – FITORINOS з морською сіллю, стане у нагоді у боротьбі з алергічним ринітом.