Ефірні олії проти гаймориту

Ефірні олії при гаймориті дозволяють підсилити ефект застосовуваних лікарських засобів, наприклад, антибіотиків, що сприяє більш швидкому настанню одужання, призводить до стійкого клінічного ефекту.

Вони впливають безпосередньо на причинний фактор захворювання, тобто на інфекційне початок хвороби. Терапевтичну ефективність ефірних масел можна пояснити їх корисними властивостями:
-антибактеріальну дію
-противірусну дію
-антимікотичну дію
-спазмолітичний ефект
-знеболюючий ефект
-протинабрякову дію

Лікувальний ефект від застосування ефірних олій при гаймориті обумовлений впливом на стан патогенної мікрофлори. Одночасно спостерігається посилення протимікробної активності антибактеріальних препаратів, часто застосовуються з метою пригнічення росту хвороботворних мікроорганізмів в області придаткових пазух.

🌱Одним з важливих властивостей ароматерапії є імуностимулюючий ефект. Ефірні олії надають потужне біологічне стимулюючий вплив на організм, що проявляється в стимуляції імунітету, захисних сил на місцевому та загальному рівні.

За рахунок стимулюючого впливу на організм відновлюється порушений баланс мікроорганізмів.
Вплив на місцевому рівні ефірних олій сприяє очищенню слизової дихальних шляхів від патогенів (це можуть бути бактерії, гриби і віруси), від токсичних і алергічних речовин, які є причиною розвитку гаймориту.

🌱Турбуйтесь про своє здоров’я разом з БІО-ВІТА!