Ефірна олія цибулі: корисні властивості

У сучасному світі багато хвороб лікують за допомогою антибіотиків. Але чи замислювалися ви коли-небудь про те, наскільки небезпечним може бути вплив цих препаратів на ваше здоров’я? А що якщо існують інші, більш безпечні методи боротьби з бактеріальними захворюваннями?
Цибуля ріпчаста – це трав’яниста рослина, яке має округлу цибулину і порожнисті листя.Відноситься вона до сімейства лілійних, а зростає і відмінно культивується в усьому світі. Найчастіше цибулю використовують для кулінарних цілей, проте важко переоцінити і її користь в фітотерапії.

Ріпчаста цибуля здатна виділяти в повітря специфічні леткі речовини, які називають фітонцидами. Вони відмінно справляються з різними хвороботворними грибами, вірусами і інфекціям. Регулярне вживання цибулі сприяє нормалізації апетиту і поліпшення стану імунної системи.

Ефірну олію цибулі отримують із зазначеної рослини за допомогою парової дистиляції. Така олія має різко виражений специфічний запах, а також лакріматорні властивості, тобто викликає сльозотечу. З огляду на ці факти використовувати цибульну ефірну олію потрібно з особливою обережністю.

Ефірні олії ріпчастої цибулі допомагають боротися з простудними і вірусними захворюваннями.
Перед їх використанням слід провести індивідуальну пробу на переносимість. Для цього необхідно невелику кількість олії нанести на область зап’ястя.
У тому випадку, якщо на шкірному покриві не з’явились почервоніння, то можна без побоювань приступати до регулярних процедур.

Дуже широко використовується ефірна олія з ріпчастої цибулі в медицині. Вона є чудовим засобом, що рятує від кашлю, різних легеневих інфекцій і бронхітів, оскільки володіє загоює і має відхаркувальний ефект. Допомагає олія при наявності різних шкірних гнійничкових інфекцій.

Вона може застосовуватися і при загальній перевтомі організму, так як має виражену тонізуючу дію.
Для усунення жовчі в сечовому міхурі, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і при інфекціях сечостатевої системи її приймають всередину. Головними складовими такої олії є сульфіди, збагачені сіркою. Організм людини ефективно використовує цю сірку для відновлення і регенерації клітин.

“БІО-ВІТА” – Ми дбаємо про найцінніше!