Сезонна алергія – симптоми і методи боротьби
Літо – це прекрасна пора року, його всі люблять і чекають. Але часто приємні враження від довгоочікуваних теплих днів затьмарює алергія.
⠀
Наприклад, у травні-червні алергенами можуть бути листяні та хвойні дерева. У червні-липні – злакові рослини. Серпень – це час цвітіння рослин із сімейства складноцвітих, гречаних, а також кропиви і подорожника, крім того, в цей час цвітуть бур’яни, які також можуть викликати алергію.
⠀
Прийнято вважати, що одним з головних алергенів літа є тополиний пух, але це не так, пух не викликає алергії, але може дратувати слизову при попаданні в ніс та очі.
⠀
Багато людей з алергією шукають прості і доступні методи лікування, які можна використовувати без обмеження за часом і до яких не розвивається звикання, особливо якщо вони не отримують достатнього полегшення від звичайних ліків і методів лікування.
Промивання носа сольовим розчином може бути одним з них.
⠀
Промивання носа фізіологічним сольовим розчином прибирає сухість слизової оболонки носа, зменшує запалення і відновлює природну вологу і рН слизової.
⠀
Також, промивання носа великим об’ємом сольового розчину допомагає зменшити в’язкість назального секрету, зняти закладеність носа і поліпшити носове дихання.
⠀
Сольовий розчин для промивання допомагає видалити пилок з слизової носа. Його ефективність підвищується якщо використовувати такий розчин після прогулянки на вулиці.
⠀
Також, використання сольового розчину перед застосуванням лікарського препарату у вигляді спрею, підвищує його ефективність.
⠀
Густий слиз може перешкоджати роботі стероїду на слизовій, а сольовий розчин очистить ніс від густого слизу і забруднень.
⠀
Для пацієнтів з алергією на пилок рекомендується робити від одного до трьох зрошень в день в сезон цвітіння перед застосуванням назальних спреїв.
⠀
Почніть турбуватися про своє здоров’я разом з БІО-ВІТА!