8 дивовижних фактів про користь часнику

1. Корисні властивості часнику при діабеті

Цукровий діабет – небезпечне захворювання, яке важко піддається лікуванню.  Профілактичним засобом зокрема виступає масляний екстракт часнику, який продається в багатьох аптеках, або приготувати домашню часникову олію.

2. Властивості часнику, що знижують холестерин

Речовина алліцин запобігає окисленню ліпопротеїдів. Таке окислення загрожує атеросклерозом, тому часник – найкраща профілактика.

3. Часник при гіпертонії

Вже згаданий алліцин виступає також судинорозширювальним засобом.  Також овоч запобігає склеюванню тромбоцитів. А це, як відомо, головна причина інфаркту та інсульту.

4. Лікувальні властивості часнику при вушному болю

Користь часнику просто незамінна при вушному болю. Продукт є відомим антибіотиком, який успішно знищує грибок, бактерії і віруси.

Спосіб приготування часникового масла

Змішайте в рівних пропорціях свіжовичавлений часниковий сік і оливкову олію. Зберігаються ліки при кімнатній температурі, але не довше 3 днів.

5. Часник від глистів

Крім того, що часник знищує хвороботворні мікроорганізми, він також відновлює здорову мікрофлору кишечника.

6. Часник при застуді

2 подрібнених зубчики часнику за обідом при перших симптомах застуди, і ви створите непрохідну перешкоду для інфекції.  Вітаміни і мінерали в складі овоча надійно зміцнять імунітет.

7. Часник і лікування астми

Лікування часником астми передбачає використання варених зубків овоча. Вони запобіжать нападу астми, і дозволять розслабитися.

8. Часник проти раку

Користь часнику знайшлася і в онкології і у важливій справі, як попередити рак. Регулярне вживання часнику знижує ризик розвитку раку органів шлунково-кишкового тракту. Пряність зменшує показники концентрації в організмі канцерогенних речовин, тому виступає хорошою профілактикою раку, особливо молочної залози.