7 ефективних засобів, якщо у вас закладеність носа ⠀

Синусит є запаленням навколоносових пазух – двох невеликих порожнин, куди потрапляє повітря, що циркулює між кістками носа. Коли людина здорова, повітря безперешкодно циркулює між цими порожнинами.

Утім, коли пазухи запалені, дихання стає утрудненим, а також виникають інші неприємні симптоми синуситу, зокрема інтенсивний біль.

Для вирішення цієї проблеми стане у нагоді натуральний цілющий лосьйон 🍃ФІТОРІНОС , що представлений у 7 варіантах засобів для носа (на основі фітор з прополісом, фітор з цикламеном і фітор з ефірними оліями, з  морською сіллю, алое, часником і олією цибулі).

✅Так, ФІТОРІНОС з прополісом має чітко виражений репаративний, протизапальний, пом’якшувальний і противірусний ефект, здатний локально посилювати імунітет, активізуючи спеціальні захисні механізми.

✅Засіб для носа з вмістом цикламену має протизапальний, антисептичний, загоювальний ефект, м’яко впливає на слизову оболонку носа і сприяє виведенню слизу природним способом.  Даний препарат може викликати рефлекторну секрецію, за рахунок якої відбувається очищення пазух носа (альтернатива всім відомій «зозулі»). Тому використовується як доповнення до комплексної терапії при профілактиці і лікуванні ГРЗ, ГРВІ, гнійних гайморитів, хронічних синуситів.

✅Назальний спрей на основі ФІТОРу з ефірними оліями м’яти та евкаліпта застосовується як профілактичний засіб при запаленні слизових оболонок носа і носоглотки, для профілактики ГРВІ та ГРЗ.

Лікарський засіб полегшує дихання, пом’якшує і відновлює слизову носа, має протизапальний, антисептичний, загоювальний, а при ураженні носових ходів герпесом – противірусний вплив.

Важливо відзначити той факт, що ФІТОРІНОС є вітчизняним препаратом і розробкою українських вчених, доступною за ціною кожному.