5 цілющих рослин для жіночого здоров’я

З давніх часів рослинам відводилося особливе місце в житті людини. Є багато способів і рецептів застосування рослин для оздоровлення та підтримки здорового балансу в організмі.
Давайте розглянемо найбільш популярні лікувальні  рослини, які використовуються в лікуванні жіночих захворюваннях.

✅Календула
Ця рослина має виражені бактерицидні, протизапальні і дезінфікуючі властивості. Дуже ефективний прийом календули при ерозії шийки матки, а також молочниці.
⠀ ✅Ромашка
Настої і відвари ромашки використовують при болісних менструаціях, маткових кровотечах, гінекологічних захворюваннях.

✅Кропива
Цілющі властивості кропиви в гінекології унікальні, але про них мало хто знає. Ця рослина при грамотному застосуванні виліковує багато жіночих захворювань та нормалізує роботу організму. Кропива має кровоспинні властивості, здатна нормалізувати місячний цикл за рахунок антигеморагичних речовини, попереджає позаматкову вагітність, розширює просвіт фаллопієвих труб і має інші корисні особливості.

✅Материнка
Цілющі можливості материнки відомі нам давно і підтверджено досвідом не одного тисячоліття. До складу ефірної олії входять феноли, тимол, дубильні речовини, вільні спирти, зокрема геранілацетат, аскорбінова кислота. Материнка використовується як антисептичний і знеболюючий засіб.

⠀✅Борова матка
Одне з унікальних і безцінних властивостей борової матки – вироблення фітогормонів, що стимулює вироблення фітоестрогену і фітопрогестерону. Ці гормони відповідають за правильну роботу жіночої репродуктивної системи. Борова матка при правильному застосуванні виявляється найефективнішим способом лікування багатьох жіночих проблем, в тому числі і безпліддя.