Делікатне рішення проблеми геморою

Найбільше страждань і неприємних відчуттів під час геморою доставляють свербіж, печіння і кровотечі з анальних тріщин в області ануса.

Одними з найбільш важких ускладнень геморою є утворення тромбів і некроз. Активні компоненти Пантенолу здатні розріджувати кров в запалених венах, запобігаючи цим самим утворення тромбів.

До складу Пантенолу входить декспантенол, який здатний відновлювати пошкоджені тканини, а також має протизапальну дію. Миттєво абсорбується, прискорює епітелізацію і рубцювання шкірних ушкоджень.

Лікувальні властивості Пантенолу :
-володіє сильними протизапальними, знеболюючими, охолоджуючими властивостями;

-володіє ранозагоювальною властивістю, що дозволяє прискорити загоєння тріщин;

-має антибактеріальну дію, блокуючи інфекцію, яка провокує запальні процеси.

-повністю прибирає печіння, свербіж, біль в анальній області, зменшуючи гемороїдальні «шишки» і сприяючи їх зникненню;

Лікувальний ефект досягається завдяки пантотеновій кислоті, що виробляється при контакті декспантенола з клітинами людської шкіри.

Пантотенова кислота – це вітамін В5, який бере участь у злитті з ацетилхоліном, сприяючи швидкому відновленню слизової оболонки в прямій кишці та регенеруює пошкоджені тканини анально-ректальної області.

Активні речовини пантенола вступають в реакцію з білками крові і усувають застійні явища в гемороїдальної вені, що і спровокувало утворення шишки.

Пантенол також перешкоджає нагноєння тріщин в анальному проході, так як має антисептичні властивості і активний у боротьбі з бактеріями різних штамів.

Відмінно зволожує шкіру, перешкоджає пересихання анальної області та лущення в зоні промежини.