Унікальні властивості ефірних олій

Про цілющу силу духмяних трав людство знає тисячоліттями. Як еліксир молодості та краси, першими їх почали використовувати в древніх Єгипті, Китаї та Римі.

Ефірна олія – це натуральна рослинна есенція, отримана різними механічними та біохімічними способами (перегонка, пресування, екстракція органічними розчинниками тощо). Залежно від методу добування ефірні олії бувають натуральними, натуралізованими і синтетичними.

Сьогодні ефірні олії широко використовуються в медицині, фармацевтичній промисловості, парфумерії, професійній та домашній косметології. Лікувальні властивості має лише натуральна ефірна олія. Саме вона забезпечує антисептичну, протизапальну та бактерицидну дію на організм, а також є чудовим засобом для догляду та лікування шкіри, нігтів та волосся. Впливаючи на нервову систему, збагачує організм енергією, знімає напруження, розслабляє та заспокоює, а деякі масла мають ефект снодійного.

В організм ефірна олія потрапляє через шкіру та органи дихання.

Як застосовують ароматичні масла? • Найпопулярнішим методом є ароматизація приміщення за допомогою спеціальної лампи • Ще один поширений варіант серед представниць слабкої статі – це тепла або гаряча ванна з морською сіллю, насичена ароматичною сумішшю з 3-6 крапель масла • Ароматичні олії застосовують для обгортання. • Домашня косметика • Інгаляції – як засіб зміцнення імунітету, застосовується при застудних захворюваннях • Розтирання – застосовується у різних видах масажів, а саме в лікувальному “БІО-ВІТА” – Ми дбаємо про найцінніше!