Море, яке завжди поруч

Море, яке завжди поруч – це засіб на основі ФІТОРу FITORINOS з морською сіллю призначений для м’якого і ретельного промивання носа.

100% натуральний розчин морської води завдяки своєму багатому вмісту, максимально зволожує слизову оболонку назальних ходів, нормалізує функції захисту епітеліальних клітин від зовнішніх патогенних чинників, сприяє очищенню слизової оболонки від патологічного секрету, утворених кірочок і алергенів та полегшує носове дихання.

FITORINOS значно покращує стан при закладеності носа і сухості слизової оболонки назальних ходів. Він відновлює бар’єрні функції і рухливість війкового епітелію.

Забезпечує м’яке промивання всієї слизової оболонки порожнини носа, що полегшує видалення слизу при ускладненому носовому диханні.

Препарат ретельно змиває зі слизової оболонки носа часточки пилу і бруду з повітря, які можуть містити вірусні і бактеріальні клітини.

А це означає, що  FITORINOS  можна застосовувати, як додаткову складову при захворюваннях ЛОР-органів. Крім того, препарат запобігає інфікуванню всього організму.