Кропива – комора здоров'я

Своє застосування в терапії, кропива від геморою знайшла завдяки своїм цілющим властивостям проти запалення і проти кровотечі.

📌Цілющі властивості її полягають в наступному:
• загоює рани
• сприяє зміцненню імунітету, завдяки високому вмісту вітамінів і органічних кислот
• зупиняє кровотечу
• усуває запальний процес
• тонізує організм

Сидяча робота, пасивний спосіб життя, нерегулярне та неправильне харчування та постійні стреси супроводжують нас чи не щодня. Усе це створює ідеальні умови для розвитку проктологічних захворювань, найпоширенішим із яких є геморой.

За статистикою одними з найпоширеніших хвороб є геморой і анальна тріщина, з ними стикаються близько 40% людей.  Насправді ця цифра може бути ще більшою, адже далеко не кожен хворий звертається до лікаря.

Геморой – це утворення венозних (гемороїдальних) вузлів унаслідок застою крові в судинах прямої кишки. У міру загострення це захворювання супроводжується запальним процесом, різким болем, періодичними кровотечами, проблематичним випорожненням та значним обмеженням рухливості в ділянці тазу.

Великі гемороїдальні вузли можуть випадати з анального отвору, що погіршує симптоматику.  Геморой ще називають панською недугою, адже це професійна хвороба водіїв, програмістів, бухгалтерів, секретарів та начальників, тобто людей, які ведуть малорухливий спосіб життя. Геморой однаково поширений як серед жінок, так і серед чоловіків.

Кропива у медицині часто використовується у випадку різних кровотеч, тому що вітамін К, який у ній міститься, підвищує вироблення протромбіну, що згортає кров.

У якості лікарської сировини найчастіше використовують листя кропиви: у ньому міститься багато корисних речовин. У листі кропиви є аскорбінова кислота (сильний антиоксидант), вітаміни В1, В2, К, хлорофіл, глікозиди, каротин, мурашина та ферулова органічні кислоти.

“БІО-ВІТА” – Ми дбаємо про найцінніше!