Здорові ясна: у чому секрет?

Голлівудська усмішка-це мрія будь-якої людини.
Розглянемо основні правила гігієни, які потрібно дотримуватися кожен день, в домашніх умовах.

1. Робота ШКТ безпосередньо залежить від чистоти порожнини рота. В маленькій кількості зубного нальоту міститься більше двох мільйонів мікроорганізмів. Як мінімум раз на рік, необхідно, щоб ваш стоматолог здійснював комплексну гігієну всієї порожнини рота. Зняття каменів, шкідливих відкладень, чистка емалі всі ці процедури повинні бути обов’язковими.

2. Після прийому їжі дуже важливо ретельно помити порожнину рота водою або антисептичними ополіскувачами.

3. Необхідно грамотно очищати зуби щіткою, зі всіх сторін, вертикальними і горизонтальними рухами. Не ігноруйте порожні місця між зубами. Саме в цих місцях, на ясна потрапляє багато дрібних шматочків їжі, що в подальшому призводить до нагноєння. Лікарі рекомендують очищати недоступні місця зубною ниткою, так як зубочисткою можна пошкодити ясна.

4. Намагайтеся частіше їсти тверді овочі та фрукти. Рослинні продукти допомагають виробляти слину, яка має бактерицидні властивості. Ця слина омиває ясна і зуби, очищаючи їх від шкідливих бактерій. Самий кращий антисептик – ананас. Він допомагає підтримувати чистої порожнину рота.

5. Пийте більше рідини, бажано без барвників. Правильно харчуйтеся і намагайтеся вживати продукти, які багаті білками. Білок сприяє відновленню слизової рота. А так само пам’ятайте, що продукти, які містять кальцій, фосфор, цинк, залізо допомагають підтримати наші зуби міцними і здоровими. Важливо, якомога менше вживати їжу, яка містить велику кількість сахарози, яка активно руйнує наші зуби.