Здорова простата – рішення знайдено

Передміхурова залоза (простата) – найважливіший орган в організмі чоловіка. Не випадково її називають також “другим чоловічим серцем”.

Як і будь-який інший орган, робота простати може бути порушена. Однак, якщо в минулі роки запалення простати і інші порушення її роботи виникали після 50 років, то сьогодні простатит значно помолодшав.

Простатит – запалення простати, викликане поразкою її залозистої тканини мікробами, вірусами, іншими патологічними мікроорганізмами.

В результаті запалення, робота цього важливого органу порушується, чоловік відчуває різкі сильні болі, особливо при сечовипусканні. Про статеве життя, при цій хворобі, мова взагалі не йде.

Особливо підступна ця хвороба, якщо вона розвивається поволі, роками ніяк не проявляючи себе.
Для подолання недуги використовується цілий спектр рослин, які застосовуються окремо або в складі комплексних засобів.

Для нормалізації функціонального стану сечостатевої системи у чоловіків при хронічному простатиті та дисгормональній гіперплазії передміхурової залози актуальним є застосування фіторових засобів у формі свічок від ТОВ «БІО-ВІТА».

Причому починати боротьбу з недугою варто якомога раніше, щоб не доводити ситуацію до стадії сильної, практично нестерпного болю.

Лікування проблеми такого роду обов’язково має бути комплексним.
Так, необхідно вести активний спосіб життя, займатися спортом, налагодити режим дня, дотримуватися принципів особистої гігієни і правильного харчування.